Silná firma

Zázemí Selected FG

Nadstandardní provize
Nadstandardní provize

Naše práce nás baví, přesto dostávat kvalitní odměnu je pro všechny důležité. Díky velkému množství produkce u jednotlivých partnerů jsme schopni s maximální nezávislostí poskytnout skvělé podmínky. Odměňování našich specialistů je velmi nadstandardní. Námi nastavené provizní podmínky jsou zároveň smluvně garantované.

Širší porfolio partnerů
Širší porfolio partnerů

Pro precizní poradenskou práci je vždy potřeba mít co největší výběr spolupracujících firem a producentů.
Právě proto máme dnes více jak 50 smluvních partnerů a šíře i kvalita portfolia je pro nás tak zásadní v podobě nezávislosti finančního specialisty.

Dotace na kanceláře
Dotace na kanceláře

Naši manažeři obchodních týmů či VIP finanční specialisté mají příspěvky na kanceláře či označená Poradenská místa. Veškeré dotace na jednotlivá obchodní místa jsou závislá pouze na obratu produkce. Každý specialista dostává po splnění podmínek také příspěvek na označení provozovny a příspěvek na marketing.

Selected systém - Lily
Selected systém - Lily

"Lily" je náš interní systém, ale zároveň i taková online asistentka. Pomáhá nám zrychlovat pracovní procesy, efektivně řídit své cashflow i využívat veškeré nástroje pro profesionální poradenství směřované na klienty.

Má v současné době několik modulů, které pomáhají být inovativními experty na finančním trhu, a každý měsíc získává naší inovací moduly nové. "Lily" pomáhá všem expertům orientovat se ve školícím zázemí, získávat informace hned z první ruky, ale také mít servis od našich analytiků a ostatních zaměstnanců kdykoliv po ruce.

Selected Media
Selected Media

Dáváme médiím nový směr! Naše Média nejsou standardní mediální agenturou a ani vydavatelstvím. Naší vizí je poskytovat klientům maximální servis ve všech rodinných oblastech a velmi často se na celém trhu stává, že klienti nemají přehled o Finančním trhu a o tom, co se na něm děje. Cílem Selected Media je vydávání článků, video zpráv, ale také Rodinných novin. Proč Rodinné? Náš klient se vždy dozví v pravidelném intervalu veškeré informace z trhu, které jsou využitelné jak pro něho, pro jeho děti, ale také pro jeho rodiče či další příbuzné.

Call centrum
Call centrum

Schůzka, Schůzka a zase Schůzka… Poradenství je složité především v efektivním plánování času a schůzek a proto tyto věci nechávají naši experti na Vás. Stačí nám zadat den a čas a dle  toho Vám naplánujeme až s 80% přesností schůzky s novými klienty. S námi už nejste na získávání nových obchodních příležitostí vždy sami. Děláme maximum pro to, aby Vaší prací byla práce u klienta a nikoliv sezení v kanceláři, které je spíše pro analytiky. Tato služba je určena především profesionálům, kteří k nám přichází z jiných společností, kde museli zanechat svůj klientský kmen a musí oslovovat a získávat nové spokojené klienty do svého klientského kmene.

Hypoleady
Hypoleady

Jako jedni z mála opravdu efektivně řídíme online marketing díky našim marketingovým specialistům. Cílem těchto lidí je zajistit plnohodnotnou funkci portálu www.hypotecni-specialiste.cz . Každý finanční expert, který splní republikové i firemní certifikace v oblasti hypotečních úvěrů má možnost pracovat s klienty, kteří u nás poptávají hypotéky.

Vzdělávání
Vzdělávání

Poradce dle našeho názoru není jen robot obsluhující klienty. Náš Finančník či Finanční expert je stále jen člověk a jako takového ho musíme pravidelně vzdělávat pro jeho zkvalitňování přístupu ke klientům či k lepšímu time-managementu. Vzděláváme naše spolupracovníky díky propracovanému vzdělávacímu systému, který máme nastavený jak pro sekci manažerů a jejich rozvoje, tak také pro sekci odborníků na jednotlivá odvětví.

Online metodiky
Online metodiky

Čísla, statistiky a vše, co je potřeba znát o finančních produktech využíváme v online metodikách tak, aby byl prostor předat klientům v co nejrychlejším čase a s maximální přesností odpovědi na otázky v nastavení produktů či nastavení dlouhodobého Finančního plánu.

Komplexnost

Spolupracujeme dnes s více jak 50 institucemi a to nám dává prostor na finančním trhu udělat kompletní řešení v oblasti financí. Zároveň se však staráme o celorodinnou situaci a k tomu máme dnes několik nástrojů. V prvé řadě to jsou projekty na zajištění sportovců či státních složek s nadstandardními limity za velmi nízké ceny, dále možnosti využívání právního oddělení pro zajištění pojistných plnění či jako právní podpora v jiné rodinné životní situaci.

Asistentka

Denně jsme ve své historii v ostatních společnostech viděli, jak dopadají situace, kdy poradce řeší administrativu více, než schůzky u klientů. Vedlo to k nekvalitní práci a vyčerpání finančních poradců. My jsme na to vyzráli správným směrem. Naši certifikovaní poradci mohou využívat přidělené asistentky tak, aby jejich práce mohla být znovu profesionální a oni už na vše nemuseli být sami.

Osobní marketing

Pomáháme poradcům realizovat osobní web a online profesní vizitku a staráme se o jejich vizuální styl, propagaci a marketing v rámci online světa.

Právní podpora

Nejde vždy jen o zdraví, ale také o právo být šťastný a nemít potíže se soudy či jinými institucemi. Velmi rychle však může přijít situace, kdy se klient či klientka dostávají do rozvodových řízení, jednání s úřady či právní stížnosti na reklamace a v tomto chvíle jim dáváme pomocnou ruku našich profesionálů s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Stavby

Stavět či rekonstruovat je dnes celkem věda. Buď je to drahé nebo to trvá příliš dlouho a nemusí to být tak kvalitní. Jak si dokážeme správně vybrat dodavatele, stavebníka i člověka na rekonstrukci? Nechte to na nás a našich již ověřených odbornících, kteří se v tomto ohledu zabývají výhradně touto činností a budete tam mít skutečného profesionála.

Časová flexibilita

Přístup k potřebným dokumentům prakticky odkudkoliv a kdykoliv. Automaticky aktualizovaný portál. Pravidelné zasílání novinek a akcí bankovních společností. To vše ladí obraz zázemí a podpoře, kterou svým poradcům nabízíme. Navíc nemusí být v devět hodin za pracovním stolem a odbýt si tam svých osm a půl hodiny. Svůj čas si plánujete sami, stejně tak objem práce.

Kontaktujte nás

Jsme specialisté ve finančním oboru

Chcete mít rodinné finance pod kontrolou? Chcete investovat nebo spořit? Řešíte, jak správně pojistit svoji rodinu? Spojte se s námi!kancelář

Národní 39,
Praha 1, 110 00
Profesionální tým

Vedení společnosti Selected Financial Group

Martin Vohralík
Obchodní ředitel
Jakub Šplíchal
Vedoucí oddělení tisku
Markéta Kučerová
Asistentka
Jan Vavroušek
Grafik, designer
Vojtěch Rychnovský
Specialista IT
Martina Műllerová
Média šéfredaktor