Selected Financial Group

Finanční plánování

Cílem finančního plánování by mělo být splnění přání a vizí našich klientů s přihlédnutím na jejich současnou, budoucí, ale i nepředpokládanou životní situaci tak, aby bylo reálné stanovených cílů dosáhnout a být připraven na jakékoliv překážky na cestě za nimi.

Každé plánování portfolia by mělo obsahovat v první řadě samostatnou analýzu portfolia z které najdeme silné a slabé stránky současného nastavení jednotlivých produktů, pohledů na věc a zároveň se podíváme na efektivnost řízení vašich financí. Dle postupné strategie a našeho analytického oddělení zpracováváme nejlepší možné varianty jednotlivého nastavení portfolia tak, abychom dosáhli správné efektivity. Svým klientům připravujeme v rámci finančního plánu jasné a dlouhodobě kvalitativně odzkoušené finanční návyky a vybíráme pro ně jen to nejlepší z trhu s ohledem nejen na cenu, ale také na jistotu efektivity a korektnosti jednotlivých bodů portfolia. V naší společnosti jsou finanční experti, kteří se pravidelně vzdělávají a mají dlouhodobé zkušenosti ve finančním oboru. Tím máte zajištěno, že se nemusíte již domáhat jen části informací a také, že již nebude v jednání s Vámi nikdy opomínáno zmínit veškeré poznámky, které jsou tzv. „pod čarou“. U nás připravujeme klienty na veškeré situace díky propracované kontrole metodik finančních produktů a jejich důkladné analýze. Vytváříme finanční plán na míru každému klientovi dle jeho reálných možností a aktuální situaci.

„Cílem naší odvedené práce je Vaše spokojenost!“

Co Vám finanční plánování přinese?

Finanční plán

Získáte dlouhodobě udržitelný a výhodný finanční plán, který Vám zajistí splnění přání a vizí.

Odborníka na finance

Naši finanční experti Vám jsou k dispozici a jsou schopni zodpovědět všechny dotazy k finančním produktům.

Přehled

Založíme Vám složku s přehledem všech finančních produktů, které využíváte. Budete mít nad vším přehled a kontrolu!

Pravidelný servis

Díky soustavné práci jsme schopni upravovat produktu podle současné situace na trhu.

Splněná přání

Zajistíme nastavení celého portfolia k dosažení jasně specifikovaného cíle díky přesně ucelené strategii tak, aby každý plán měl jasně definovaný pozitivní výsledek.

Úsporu peněz, času a nervů

Váš finanční expert provede všechny úkony tak, abyste si Vy zatím mohli užívat šťastného života.